“Skowroneczek” 2016 – Sądeckie eliminacje – wyniki

Wszystkie osoby zakwalifikowane prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do środy 15 czerwca do godziny 12:00  pod nr tel. 18 443 44 00 kom. 605 060 388 lub mailowo skowroneczek@promyczek.pl, oraz sprawdzenia poprawności danych (repertuaru, nazwy ośrodka).

Osoby zakwalifikowane  bardzo prosimy o  przesłanie swoich podkładów muzycznych w formacie plików Mp3 lub WMA, na adres mailowy skowroneczek@promyczek.pl  do środy (15.06) do godziny 15:00 lub dostarczenie na próbie akustycznej w czwartek 16.00 na nośnikach USB,  nośniki CD, DVD nie będą obsługiwane!

Lista Osób zakwalifikowanych do Finału XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK

Kategoria 0-1

  1. Bereta Angelika – Stary Wiśnicz – „Wiosna w ogródku”, „Jezu Ufam Tobie
  2. Guzik Żaneta – Laskowa – „Laleczka z saskiej porcelany”, „ Jezu Ufam Tobie
  3. Klesyk Ann – Strzeszyn – „Laleczka z saskiej porcelany”, „ Jezu Ufam Tobie”
  4. Kolarz Dominika – Stary Wiśnicz – „Maszeruje wiosna”, „ Jezu Ufam Tobie
  5. Ledzińska Julia – Wola Dębińska – „Jesteś mamą”, „Jezu Ufam Tobie
  6. Madzia Paweł – Nowy Sącz – „Kto się czubi…”, „Jezu Ufam Tobie
  7. Semek Jessica – Podegrodzie – „Z krasnalem jest dobrze”, „Jezu Ufam Tobie
  8. Serek Mateusz – Tarnów – „Przyjaciel wie” „Święta Faustyno
  9. Sieńkowska Aleksandra Jasło –„ Kropka” „Jezu Ufam Tobie
  10. Smoła Klara – Tarnów – „Aniele Boży Stróżu Mój”, „Pomóż mi Panie
  11. Smoła Matylda Tarnów – „Dla Ciebie śpiewam”, „Jezu Ufam Tobie
  12. Stanek Julia – Nowy Sącz – „Pomóż mi Panie” , „Święta Faustyno
  13. Tracz Ada – Nowy Sącz – „Co powie tata”, „ Jezu Ufam Tobie
  14. Wójcikiewicz Zosia Rabka-Zdrój – „Będę Nauczycielką” , „Jezu Ufam Tobie

Kategoria 2-4

  1. Bartold Maj – Radom –„ Paaa”, „ Morze Miłosierdzia”
  2. Bukowska Patrycja – Małe Ciche – „Jesteśmy jagódki”, „Jezu Ufam Tobie”
  3. Foszcz Adrian – Tarnów – „Już jestem taki zimny drań”, „Morze Miłosierdzia”
  4. Frączek Maria – Tarnów – „Moje Hobby”, „Pomóż mi Panie”
  5. Gizicki Krystian – Nowy Sącz – „Śmieszna piosenka” , „Jezu Ufam Tobie
  6. Kania Łucja – Tarnów – „Był raz sobie strach”, „Jezu Ufam Tobie”
  7. Kędra Aleksandra – Rzeszów – „Piosenka o Muzyce”, „Święta Faustyno”
  8. Kornaszewska Joanna – Klęczany – „Szuflada Tajemnic”, „Jezu Ufam Tobie”
  9. Krzyśko Wiktoria – Nowy Sącz – „Cud w szafie” , „Jezu Ufam Tobie
  10. Ledziński Patryk – Dębno – „Owocowy karnawał”, „Pomóż mi Panie”
  11. Leśniak Dominika – Przyszowa – „Gdzie chrzest tam nadzieja”, „Jezu ufam Tobie”
  12. Lichaj Aleksandra – Rabka Zdrój – „Zaśpiewam Tobie nową pieśń”, „Kwiat Miłości”
  13. Michalska Natalia– Tarnów – „Ene due rabe”, „Jezu ufam Tobie”
  14. Mrowca-Kuscorz Urszula – Zakopane – „Na Rusinowej polanie”, „Jezu Ufam Tobie”
  15. Niemczura Oliwia – Rzeszów – „Kolorowe dzieci”, „Antyfona – Jezu Ufam Tobie”
  16. Ogorzały Anna – Nowy Sącz – „Dyrygent” , „Jezu Ufam Tobie
  17. Piekarz Kinga – Kraków – „Papuga z dziobem na kłódkę”, „Święta Faustyno”
  18. Połowniak Karolina – Rzeszów – „Błogosławieni Miłosierni”, „Kwiat Miłości”
  19. Sąsiadek Karolina – Rzeszów – „Nie Zatrzymuj się (autorska)”, „Jezu Ufam Tobie”
  20. Soska Anna – Zakliczyn – „Dziećmi jesteśmy tylko raz”, „Jezu Ufam Tobie”
  21. Stróżak Żaklina – Rabka-Zdrój – „Pora odpocząć”, „Jezu Ufam Tobie”
  22. Sułdecka Maja – Skawina – „Świadek Ewangelii”, „Pomóż mi Panie”
  23. Wojnarowicz Dawid – Jasło – „Śpiewam i gra”, „Morze Miłosierdzia”
  24. Wysoczyńska Własta – Tarnów – „Ukraina”, „Święta Faustyna” ,

Kategoria 5-6

  1. Boczarska Paulina – Nowy Sącz – „Taka inna piosenka” , „Jezu Ufam Tobie
  2. Gąsiorowska Eliza – Błonie – „Obłoki marzeń”, „Jezu Ufam Tobie
  3. Golec Gabriela – Joniny – „Mój Jezu, Mój Zbawco”, „Jezu Ufam Tobie
  4. Górska Julia – Wola Dębińska – „Para nie do pary”, „Święta Faustyno
  5. Gurgul Kinga – Dębno – „Anioły są wśród nas”, „Święta Faustyno
  6. Ignac Paulina – Tarnów –„Błogosławieni miłosierni”, „Święta Faustyno
  7. Kotarba Nina – Głębokie – „Płacze serce moje” , „Jezu Ufam Tobie
  8. Kowalska Julia – Świebodzin – „Jesteś na świecie miłością”, „Jezu Ufam Tobie
  9. Krawczenko Angelika – Lwów – „Za mało” , „Jezu Ufam Tobie
  10. Lasota Laura – Tarnów – „Taniec Pingwina na Szkle”, „Jezu Ufam Tobie
  11. Lewandowski Paweł – Kowalewo Pomorskie – „Twój ląd”, „Pomóż mi Panie
  12. Majda Martyna – Rabka-Zdrój –„ Kochaj tę ziemię, Panie”, „Święta Faustyno
  13. Mrowca-Kuscorz Kinga – Zakopane – „Piosenka drewnianych lalek”, „Kwiat Miłości
  14. Pazdur Grzegorz – Rabka-Zdrój – „Piosenka na cztery kopyta i wiatr” , „Święta Faustyna
  15. Polańska Klara – Nowy Sącz – „Szybko” , „Jezu Ufam Tobie
  16. Połowniak Jakub Rzeszów – „Życia mała garść”, „Święta Faustyno
  17. Ślipek Oliwia – Nowy Sącz – „Taki cud i miód” , „Miłosierdzie jest kwiatem
  18. Węgiel Roksana – Jasło – „Kiedyś”, „ Święta Faustyno
  19. Zając Daria – Szczecin – „Owocowy karnawał”, „ Jezu Ufam Tobie

Kategoria Gimnazjum:

  1. Chybińska Gabriela – Klęczany – „Bezsennie”, „Święta Faustyno”
  2. Flis Joanna – Niedomice – „Jaki piękny Świat”, „Jezu Ufam Tobie”
  3. Jarząbek Julia – Nowy Targ – „Niebo to my”, „Święta Faustyno „
  4. Kotarba Patrycja – Głębokie – „Szyby” , „Jezu Ufam Tobie
  5. Nawój Gabriela – Tarnów – „Wariatka Tańczy”, „Jezu Ufam Tobie”
  6. Ogorzałek Olimpia – Nowy Sącz – „Siaba-da” , „Jezu Ufam Tobie
  7. Plewa Martyna – Nowy Targ – „Boję się musicalu Romeo i Julia”, „Święta Faustyno”
  8. Płaneta Karolina – Dębno – „Byłam różą”, „Święta Faustyno”
  9. Przybysz Jakub – Tarnów – „Nie zmienisz mnie”, „Jezu Ufam Tobie”
  10. Rusnarczyk Justyna – Rabka-Zdrój – „Szyby”, „Święta Faustyno”
  11. Smajdor Wioletta – Nowy Sącz – „Śpiewam i gram” , „Miłosierdzie jest kwiatem
  12. Szczurowska Karolina – Rabka-Zdrój – „Nie, wie nikt”, „Jezu Ufam Tobie”
  13. Tracz Wiktoria – Nowy Sącz – „Blue box” – „Jezu Ufam Tobie”
  14. Żytkowicz Julia –Nowy Sącz – „List do mamy” , „Jezu Ufam Tobie