XV Ogólnopolski Przegląd Plastyczny „…Anioł…” – WYNIKI

Drodzy uczestnicy naszego przeglądu zapraszamy do zapoznania się z protokołem komisji konkursowej.

[PROTOKÓŁ]

Szanowni uczestnicy konkursu: młodzi artyści, nauczyciele i drodzy rodzice, serdecznie dziękujemy Wam za udział w zaproponowanym przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu przeglądzie „Anioł”.

Wasze zainteresowanie tą inicjatywą okazało się ogromne, z czego niezmiernie się cieszymy. Napłynęły Anioły z całego kraju w liczbie 1083 – prezentując szeroką różnorodność technik, pomysłów, biegłości artystycznej, pomysłowości oraz serca, włożonego w powstałą pracę.Gorąco gratulujemy wspaniałych rezultatów, którymi teraz wszyscy możemy cieszyć oczy.

Informujemy, iż prace nagrodzone i wyróżnione przez Jury można będzie podziwiać na stronie internetowej Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu od 12.12.2017 r. ponieważ na ten dzień przewidziany jest uroczysty FINAŁ przeglądu, połączony z wręczeniem nagród i wyróżnień, na który gorąco ZAPRASZAMY wszystkich laureatów. Ponadto – zarówno te, jak i prace zakwalifikowane do wystawy będą udostępnione dla zwiedzających w Pałacowej Galerii w Nowym Sączu do 15 stycznia 2018 r.

Zdjęcia wszystkich nadesłanych prac pragniemy udostępnić Wam – i całej Polsce – na profilu facebookowym Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu, gdzie będziemy sukcesywnie „wrzucać” zdjęcia partiami, począwszy od najmłodszej kategorii.

Poniżej zamieszczamy listę wszystkich placówek, z których nadesłano ANIOŁY:
1. Miejskie Przedszkole Nr 3 – NOWY SĄCZ
2. Miejskie Przedszkole Nr 18 – NOWY SĄCZ
3. Przedszkole – JÓZEFÓW
4. Przedszkole nr 8 – ELBLĄG
5. Niepubliczne Przedszkole ‘Wesołe Skrzaty” – NOWY SĄCZ
6. Przedszkole „Zielony domek” – WARSZAWA
7. Przedszkole Św. Heleny – NOWY SĄCZ
8. Przedszkole Galicyjskie – NOWY SĄCZ
9. Przedszkole Nr 1 BRZOZÓW
10. Niepubliczne Przedszkole Sióstr Felicjanek – NOWY SĄCZ
11. Niepubliczne Przedszkole „Miś” NOWY SĄCZ
12. Niepubliczne Przedszkole Jas i Małgosia – NOWY SACZ
13. Niepubliczne Przedszkole Katolickie –NOWY SĄCZ
14. Niepubliczne Przedszkole Sióstr Karmelitanek -BARCICE
15. Przedszkole – CHORZÓW
16. Przedszkole – BIELANY
17. Samorządowe Przedszkole nr 112 – KRAKÓW
18. Miejskie Przedszkole Nr 1 – NOWY SĄCZ
19. Przedszkole Galicyjskie – NOWY SĄCZ
20. Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne – WROCŁAW
21. Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko”- BYGROSZCZ
22. Przedszkole Nr 87 – BIAŁYSTOK
23. Zespół Szkolno – Przedszkolny – NISKOWA
24. Przedszkole Samorządowe – KADCZA
25. Zespół Szkolno nr 1 – PTASZKOWA
26. Przedszkole SPSK nr 1- STARE BYSTRE
27. Przedszkole im Pluszowego misia -PAWONKOWO
28. OCHRONKA Zgromadzenie Sióstr Służebniczek BDNP, Niepubliczne Przedszkole – PILZNO
29. Misiek” Niepubliczne przedszkole i żłobek – NOWY SĄCZ
30. Zespół Placówek Oświatowych, Samorządowe Przedszkole- WINNICA
31. Zespół Szkół w Białce k/ Radzynia Podlaskiego
32. Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1-KOŚCIERZYN
33. Zespół Szkolno – Przedszkolny -GIERAŁTOWICE
34. Salezjańska Szkoła Podstawowa im św Dominika Savio, ul Jana Pawła II- LUBLIN
35. Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera – ZIELONA GÓRA
36. Szkoła Podstawowa Montessori „Splot” – NOWY SĄCZ
37. Szkoła Podstawowa – ZABRZEŻ
38. Szkoła Podstawowa – NOWY WIŚNICZ
39. Szkoła Podstawowa – GOŁKOWICE
40. Szkoła Podstawowa – STALOWA WOLA
41. Szkoła Podstawowa – PRZYSZOWA
42. Niepubliczna Szkoła Podstawowa – DĘBOŁEKA
43. Szkoła Podstawowa Nr 8 – NOWY SĄCZ
44. Szkoła Podstawowa – BARCICE
45. Szkoła Podstawowa Nr 14 – NOWY SĄCZ
46. Szkoła Podstawowa – BĄCZA KUNINA
47. Szkoła Podstawowa Nr 3 – NOWY SĄCZ
48. Szkoła Podstawowa – STRZESZYN
49. Szkoła Podstawowa Nr 15 – NOWY SĄCZ
50. Szkoła Podstawowa – KAMIONKA WIELKA
51. Szkoła Podstawowa – ZBICZNO
52. Szkoła Podstawowa – ZASÓW
53. Szkoła Podstawowa Nr 3 – TOMASZÓW LUBELSKI
54. Szkoła Podstawowa Nr 5 – PYSKOWICE
55. Szkoła Podstawowa – ŁUKOWICA
56. Szkoła Podstawowa – STARY SĄCZ
57. Szkoła Podstawowa Nr 1 – USTRZYKI DOLNE
58. Szkoła Podstawowa – RYBNIK
59. Szkoła Podstawowa – ROZTOKA
60. Szkoła Podstawowa – BOREK STARY
61. Szkoła Podstawowa – BIŃCZAROWA
62. Szkoła Podstawowa Nr 10 – TARNOBRZEG
63. Szkoła Podstawowa Nr 14 – WŁOCŁAWEK
64. Szkoła Podstawowa Nr 28 – RYBNIK
65. Szkoła Podstawowa Nr 5 – MIKOŁÓW
66. Szkoła Podstawowa – RUDA ŚLĄSKA
67. Szkoła Podstawowa – NIENADÓWKA
68. Szkoła Podstawowa – MISZKOWICE
69. Szkoła Podstawowa Nr 26 – GDYNIA
70. Szkoła Podstawowa Nr 9 – SKIERNIEWICE
71. Szkoła Podstawowa Nr 22 – LUBLIN
72. Szkoła Podstawowa – MŁYŃCZYSKA
73. Szkoła Podstawowa – ZAWADA
74. Szkoła Podstawowa nr 9 – NOWY SĄCZ
75. Szkoła Podstawowa – OCIEKA
76. Szkoła Podstawowa – MODLNICZKA
77. Szkoła Podstawowa Nr 9 – ŻORY
78. Szkoła Podstawowa – MORDARKA
79. Szkoła Podstawowa -MANIOWY
80. Szkoła Podstawowa – STRZESZYN
81. Szkoła Podstawowa – ŚWIDNIK
82. Szkoła Podstawowa – DŁUGOWOLA
83. Szkoła Podstawowa – ŚWIEBODZIN
84. Szkoła Podstawowa – OZIMEK
85. Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta -TRZEBNICE
86. Szkoła Podstawowa – ROZTOKA
87. Szkoła Podstawowa nr 6 im J Słowackiego- SOSNOWIEC
88. Szkoła Podstawowa nr 3 – PABIANICE
89. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi- OSIEK
90. Szkoła Podstawowa – ZARSZYN
91. Szkoła Podstawowa –POMIERZYN
92. Szkoła Podstawowa nr 2 -STARA WIEŚ
93. Szkoła Podstawowa nr 3 –NOWY SACZ
94. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej -STRZYŻÓW
95. Szkoła Podstawowa im. K Pułaskiego -JADAMWOLA
96. Szkoła Podstawowa Nr 1 – BEŁŻYCE
97. Szkoła Podstawowa im. J. Szaniawskiego -JADWISIN
98. Szkoła Podstawowa – JANOWIEC
99. Szkoła Podstawowa 7 im Zjednoczonej Europy– KOŁOBRZEG
100. Szkoła Podstawowa nr 24 –TYCHY
101. Szkola Podstawowa nr 1 -KRZESZOWICE
102. Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego – SKĘPO
103. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte-ŁĘKAWICA
104. Szkoła Podstawowa w Wólce Hyżneńskiej – DYLĄGÓWKA
105. Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza –NOWY SĄCZ
106. Katolicka Szkoła podstawowa – NOWY SĄCZ
107. Zespół Szkolno – Przedszkolny – ŁOSIE
108. Zespół Szkół – GRÓDEK N/DUNAJCEM
109. Zespół Szkół – KASZCZOR
110. Z.O. św. Królowej Jadwigi- BIELANY JAROSŁAWY
111. Szkoła Podstawowa nr 64 – KRAKÓW
112. Gimnazjum nr 4 im. Romualda Traugutta – JASŁO
113. Gimnazjum w JANIKOWIE
114. Liceum ogólnokształcące Nr 1 – NOWY SĄCZ
115. Zespół Szkół nr 3 i Bolesława Barbackiego – NOWY SĄCZ
116. Gimnazjum Nr 3 – MIELEC
117. MDK – KIELCE
118. MDK – LUBIN
119. MDK – GORLICE
120. MDK – WROCŁAW
121. MDK – KRAKÓW
122. MDK – RUDA ŚLĄSKA
123. MGOK – KALISZ POMORSKI
124. MOK – KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
125. KCK – KWIDZYŃ
126. MGOK – DOBCZYCE
127. GOK – ŁUKOWICA
128. BCK – BIAŁA PODLASKA
129. MDK – RYBNIK
130. Ośrodek Szkolno – Wychowawczy – NOWY TARG
131. Nasielski Ośrodek Kultury- NASIELSK
132. Sułkowicki Ośrodek Kultury – SUŁKOWICE
133. Galeria „Ogród Sztuki” – KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
134. MCK „Klub Wilkowyje” – TYCHY
135. Zespół Kształcenia i Wychowania – DZIEMIANY
136. Dom Dziecka – TANOWO
137. Centrum Edukacji Kultury Dzieci i Młodzieży – WROCŁAW
138. Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” – ZAKOPANE
139. Młodzieżowy dom Kultury, im. Króla Maciusia Pierwszego-PŁOCK
140. Samorządowe Centrum Kultury, im Jana Pawła II -SĘDZISZÓW
141. Powiatowe Centrum Kultury, ul Jana Kazimierza-NOWY TARG
142. Szkoła Podstawowa w Razach
143. Szkoła Podstawowa w Wojnarowej
144. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomicach

PRACE NADESŁANE INDYWIDUALNIE
1. Jacqueline Dieu – KOŁOBRZEG
2. Ewa Żyłka – NIENADÓWKA

DZIĘKUJEMY 🙂

 

Jeszcze raz zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień, które będzie miało miejsce
12 grudnia 2017 r. (wtorek) o godzinie 16:00 w Galerii Pałacu Młodzieży, Nowy Sącz Rynek 14.

ZAPRASZAMY:-)