Konkurs plastyczny „Moja kartka bożonarodzeniowa” rozstrzygnięty

Znamy już wyniki konkursu plastycznego „Moja kartka bożonarodzeniowa”, który odbywa się w ramach XII Wojewódzkiego Przeglądu Działań Artystycznych „Pod Skrzydłami Anioła”. Komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia w pięciu kategoriach.

 I grupa: dzieci i młodzież niepełnosprawna

Nagroda I – Martynka Gruca, Szkoła Podstawowa w Kąclowej
Nagroda II – Karolina Ogorzały, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nowym Sączu
Nagroda III – Julia Szołdrowska, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nowym Sączu

Wyróżnienia

  1. Nina Berowska, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nowym Sączu
  2. Paulina Serafin, Szkoła Podstawowa w Pisarzowej
  3. Gabriela Tokarz, Szkoła Podstawowa w Młyńczyskach
  4. Stanisław Sułkowski, Szkoła Podstawowa w Młyńczyskach
  5. Natalia Kożuch, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nowy Sącz
  6. Marcin Izworski, Zespół Szkół Specjalnych nr 5 w Nowym Sączu
  7. Anna Kunicka, Szkoła Podstawowa w Stroniu
  8. Jakub Waręga, Szkoła Podstawowa w Jadamawoli
  9. Marcelina Danek, lat 17
  10. Wojciech Olszak, Zespół Szkół nr 5 w Nowym Sączu

II grupa wiekowa: dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

Nagroda I – Julia Ziarko, Niepubliczne Przedszkole „Wesołe Skrzaty”, Nowy Sącz
Nagroda II – Zosia Górska, Gminne Przedszkole w Brzeznej
Nagroda III  – Lenka Zawada, Gminne Przedszkole w Brzeznej

Wyróżnienia

  1. Nina Cabała, Szkoła Podstawowa w Żbikowicach
  2. Agata Brodowska, Szkoła Podstawowa w Przyszowej
  3. Emilia Hedwig, Świetlica Środowiskowa Zawada
  4. Gabriela Zaręba, Katolickie Przedszkole „Ochronka”
  5. Anna Wojsław, Szkoła Podstawowa nr 7, Nowy Sącz
  6. Martyna Stasiowska, Miejskie Przedszkole nr 20, Nowy Sącz
  7. Ola Długopolska, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  8. Dominika Motyka, Przedszkole Niepubliczne Sióstr Felicjanek
  9. Antonii Porębski, Przedszkole Niepubliczne Sióstr Felicjanek
  10. Bartosz Parzonka, Niepubliczne Przedszkole „Wesołe Skrzaty”
  11. Wiktoria Kociołek, Niepubliczne Przedszkole „Wesołe Skrzaty”
  12. Zosia Świderska, Gminne Przedszkole w Brzeznej

III grupa wiekowa: 7 – 10 lat

Nagroda I – Amelia Sznajder, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
Nagroda II – Karolina Kościółek, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
Nagroda III – Szymon Orzechowski, Szkoła Podstawowa w Żbikowicach

 Wyróżnienia

  1. Paweł Madzia, Szkoła Podstawowa nr 18, Nowy Sącz
  2. Łukasz Ruchałowski, Szkoła Podstawowa nr 18, Nowy Sącz
  3. Anna Lachor, Szkoła Podstawowa nr 2 w Przyszowej
  4. Klaudia Rosiek, Szkoła Podstawowa w Żbikowicach
  5. Zofia Dzięgiel, Szkoła Podstawowa w Stroniu
  6. Patrycja Celusta, Szkoła Podstawowa w Jadamawoli
  7. Wiktor Wojnarowski, Szkoła Podstawowa w Jadamawoli
  8. Jan Waligóra, Szkoła Podstawowa w Mordarce
  9. Amelia Cilcic, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  10. Ola Fałowska, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  11. Piotr Kozioł, Szkoła Podstawowa w Woli Ocieckiej

IV grupa wiekowa: 11 – 13 lat

Nagroda I – Anna Waręga, Szkoła Podstawowa w Łukowicy
Nagroda II – Zuzanna Cempa, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
Nagroda III – Patrycja Kozioł, Szkoła Podstawowa w Piekarach

Wyróżnienia

  1. Hanna Gurba, Szkoła Podstawowa nr 7, Nowy Sącz
  2. Karolina Smoroń, Szkoła Podstawowa w Jadamawoli
  3. Urszula Sromek, Szkoła Podstawowa w Zbikowicach
  4. Weronika Janik, Szkoła Podstawowa nr 21, Nowy Sącz
  5. Anna Pacholik, Szkoła Podstawowa w Żbikowicach
  6. Dominika Tyliszczak, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju
  7. Piotr Kozioł, Szkoła Podstawowa w Woli Ocieckiej
  8. Zuzanna Urbańska, Szkoła Podstawowa nr 18, Nowy Sącz
  9. Anna Wardęga, Szkoła Podstawowa w Łukowicy
  10. Hanna Jagła, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  11. Monika Brzukała, Pałac Młodzieży w Nowym Sącz
  12. Oliwia Bobrowska, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  13. Patryk Obidowicz, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  14. Kalina Rosiek, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  15. Madzia Cieńki, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu

V grupa wiekowa: 14 – 20 lat

Nagroda I – Olga Jajko, Szkoła Podstawowa w Piekarach
Nagroda II – Katarzyna Wiktor, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nowym Sączu
Nagroda III – Jan Prusak, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu

Wyróżnienia

  1. Dominik Pogwizd, ZSE w Nowym Sączu
  2. Julia Rolka, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  3. Przemysław Kazibudzki, Gimnazjum Katolickie w Nowym Sączu
  4. Jagoda Górczyk, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu

Zapraszamy wszystkie osoby nagrodzone i wyróżnione na Finał XII Wojewódzkiego Przeglądu Działań Artystycznych „Pod skrzydłami anioła” do siedziby Firmy WISNIOWSKI mieszczącej się w Wielogłowach 153 (wejście: Zakład 3, zjazd od salonu samochodowego).

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 7 grudnia 2018 r. (piątek) o godzinie 11.00. Zakończenie imprezy przewidziane jest na godzinę 13.00.