Sprawdź listę finalistów XVI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Skowroneczek”

Znamy już wszystkich finalistów festiwalu „Skowroneczek”, wyłonionych zarówno w sądeckich eliminacjach, jak również poprzez preselekcję materiałów przesłanych do organizatorów w ramach międzynarodowej edycji wydarzenia. Prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi poniższymi informacjami dla uczestników wielkiego finału.

Jury w składzie:
Renata Kurzeja – Katolicka Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Nowym Sączu
Joanna Albrzykowska-Cliford – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
Maria Biel – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Nowym Sączu
Marcin Królikiewicz – dyrektor sieci Przedszkoli Muzycznych „Kraina Marzeń”

po przesłuchaniu w dniu 11 czerwca 2019 roku w Nowym Sączu 27 solistów oraz 6 zespołów podczas sądeckich eliminacji, a także po zapoznaniu się z przesłanymi do międzynarodowej edycji festiwalu materiałami,  zakwalifikowało do finału XVI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej – SKOWRONECZEK 2019 następujące osoby:

Kategoria 1 – osoby urodzone między 01.01.2011-31.12.2014

  1. Adamowicz Mikołaj – Wola Rzędzińska (PM Tarnów) – „Bohater” – „Mamo, naucz mnie być dobrym”
  2. Bułhak Wiktoria – Międzyrzec Podlaski (CK Biała Podlaska) – „Ada to nie wypada”- „Skowroneczek”
  3. Dziuba Mirosława – Tarnów (PM Tarnów) – „Góry do góry” –„Śpiewajmy Alleluja, Alleluja”
  4. Gawlikowska Maja – Nowy Sącz (Niep. PiŻ MISIEK)
  5. Gondek Martyna – Nowy Sącz (RĘBILASART)
  6. Hyclak Amelia – Nowy Sącz (Niep. Przedszkole i Żłobek MISIEK)
  7. Jedlińska Laura – Brzeźnica (CKiBG w Dębicy) – „Straszydło” – „Skowroneczek”
  8. Knapik Paulina – Sarnów (SDK w Chorzowie) – „Piosenka na cztery kopyta i wiatr” – „Skowroneczek”
  9. Koźlik Zuzanna – Pilzno (Ochronka S. Służebniczek) – „Mama wszystko wie” – „W Internecie znajdziesz link – św. Kinga”
  10. Krauze Paulina – Tarnów (PM Tarnów) – Ojcze Tatusiu – „Mocni w Duchu” – „Zdrowaś Mario”
  11. Kubiś-Mroszczyk Natalia – Rzeszów (CSW Rzeszów) – „Tygrys i słoń” – „Miłosierdzie jest kwiatem”
  12. Oleksy Klaudia – Nowy Sącz (Muzyczne Przedszkole)
  13. Onik Wiktoria – Łękawka (SW TALENT Tarnów) – „Jesteś mamo skarbem mym” – „Śpiewajmy Alleluja, Alleluja”
  14. Rozmarynowicz Weronika – (PM Nowy Sącz)
  15. Rudkowska Julita – Nowy Sącz (Niep. Kat.Przed. im. Świętej Rodziny)
  16. Stabrawa Kamila – Nowy Sącz (Muzyczne Przedszkole)

Kategoria 2 – osoby urodzone między 01.01.2008-31.12.2010

  1. Borkowska Amelia – Rzeszów (Dom Kultury) – „Tej historii bieg”- „Zdrowaś Mario”
  2. Bulsza Natalia – Kraków (MDK Dom Harcerza) – „Co się śni niewidomym” – „Skowroneczek”
  3. Droś Artur – Srebrna Góra (SPiT FART w Bielawie) – „Opowiadaj mi tak” – „Mamo naucz mnie być dobrym”
  4. Fiedor Nikola – Jegłownik (Studio Artystyczne)  – „Dopóki śpiewam” – „Skowroneczek”
  5. Gizicki Krystian – Nowy Sącz (PM Nowy Sącz) – „Gdybym był bogaty” – „Śpiewajmy Alleluja, Alleluja”
  6. Jakubiec Elena – Rzeszów (MDK w Rzeszowie) – „Był sobie strach”- „Miłosierdzie jest kwiatem”
  7. Janasik Izabella – Trzcinica (Jasielski DK) – Rozdawaj miłość i kochaj świat – Skowroneczek
  8. Klima Piotr – Katowice – „Rzeka Marzeń” – „Zdrowaś Mario”
  9. Kochanek Julia – Nowy Sącz (PM Nowy Sącz)
  10. Koszkul Martyna – Nowy Sącz (RĘBILASART)
  11. Kozik Natalia – Tarnów (PM Tarnów) – „Na skrzydłach roztańczonych marzeń” – „Skowroneczek”
  12. Kraszewska Antonina – Cieszyn (Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Rodziny) – „Ene due rabe swing” – „Skowroneczek”
  13. Madzia Paweł – Nowy Sącz (MOK)
  14. Markowska Julia – Suwałki – „Piosenka o muzyce” – „Miłosierdzie jest kwiatem”
  15. Mrowca-Kuscorz Aniela – Zakopane (Zgr. S. Urszulanek) – „Mały listek” – „Miłosierdzie jest kwiatem”
  16. Onik Oliwa – Łękawka (SW TALENT Tarnów) – „Anioły” – „Miłosierdzie jest kwiatem”
  17. Oroń Amelia – Kraków (MDK Dom Harcerza) – „Naprawdę chcę” – „Skowroneczek”
  18. Radomski Matusz – Warszawa – „Matka Boska Częstochowska” – „Zdrowaś Mario”
  19. Sieńkowska Aleksandra – Jasło (Jasielski DK) – „Nuty z ziemi” – „W Internecie znajdziesz link – św. Kinga”
  20. Smoła Klara – Tarnów (PM Tarnów) – Co się stało z mamą – Skowroneczek
  21. Solarczyk Pola – Kraków (MDK Dom Harcerza) – „Wiatr we włosach” – „Patronowie Polski”
  22. Stanek Julia -Nowy Sącz (RĘBILASART)
  23. Starzec Emilia – Jasło (Jasielski DK) – „Uczę się grać” – „Zdrowaś Mario”
  24. Waliłko Eliza – Tarnów (SW TALENT Tarnów) – „Hej góry , hej góry” – „W Internecie znajdziesz link – św. Kinga”
  25. Wcisło Zofia – Tarnów (SW TALENT Tarnów) – „Początek” – „Skowroneczek”

Kategoria 3 – osoby urodzone między 01.01.2006-31.12.2007

  1. Boczarska Ewelina – Nowy Sącz (PM Nowy Sącz)
  2. Gębala Milena – Skrzyszów (PM Tarnów) – „Kochaj mnie” – „Skowroneczek”
  3. Górka Zuzanna – Szerzyny (SP w Szerzynach) – „Wierzę w Ciebie Panie” – „Skowroneczek”
  4. Gromniak Dagmara – Tarnów (PM Tarnów) – „Gwiazdą być” – „Zdrowaś Mario”
  5. Grzejszczyk Natalia – Masłów (MOK w Kielcach) – „Radość najpiękniejszych lat” – „Patronowie Polski”
  6. Hyrych Alina – Uzhhorod ,Ukraina – „One night only” – „Your universe”
  7. Jarząbek Paulina – Szaflary (SEPTYMA Nowy Targ) – „Makiawel Cats” – „Patronowie Polski”
  8. Kania Łucja – Tarnów (PM Tarnów) – „Z Tobą chce oglądać świat” – „Skowroneczek”
  9. Kowalczyk Łucja – Siekierczyna – „Dłoń” – „W Internecie znajdziesz link – św. Kina”
  10. Kubacka Zuzanna – Czarne Błoto (Yamaha New Art., Toruń) – „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos” – „Skowroneczek”
  11. Leśniak Zuzanna – Nowy Sącz (MOK)
  12. Mazur Oktawia – Bigen/Niemcy – „Tej historii bieg” – „Zdrowaś Mario”
  13. Michalska Natalia – Lisia Góra (PM Tanów) – „Prawie udało się” – „Miłosierdzie jest kwiatem”
  14. Mrowca-Kuscorz Urszula – Zakopane (Zgr. S. Urszulanki Zakopane) – „Kasztany” – „Miłosierdzie jest kwiatem”
  15. Niemczura Oliwia – Rzeszów (CSW Rzeszów) – „Powiedź stary gdzieś Ty był” – „W Internecie znajdziesz link – św. Kinga”
  16. Polak Karolina – Warzyce (Jasielski DK) – „Melodyjka się tuła” – „Skowroneczek”
  17. Rzeszutek Laura – Niedomice (PM Tarnów) – „Wciąż mnie zadziwiasz” – „Miłosierdzie jest kwiatem”
  18. Solarczyk Hanna – Kraków (MDK Dom Harcerza) – „Zacznij od Bacha” – „Miłosierdzie jest kwiatem”
  19. StabrawaDominika – Nowy Sącz (RĘBILASART)
  20. Szklarska Matylda – Ostrowiec Święt. (MCK Ostrowiec Święt., SW PANDORA) – „Chciałabym” – „Skowroneczek”
  21. Tłuczkiewicz Julia – (Ostrowiec Św. PSP nr 4) – „Śpiewam i gram” – „Miłosierdzie jest kwiatem”
  22. Wasik Zuzanna – Będzin (Tow. Muzyczne DOMINANTA) – „Być kobietą” – „Skowroneczek”
  23. Wojas Wiktoria – Przeworsk (Vocal Studio Rzeszów) – „Wszystko co złe omija mnie” – Miłosierdzie jest kwiatem”

Kategoria 4 – osoby urodzone między 01.01.2003-31.12.2005

  1. Dębska Weronika – Jasło (Jasielski DK) – „O Aniołach” – „Zdrowaś Mario”
  2. Gąsiorowska Eliza – Błonie (PM Tarnów) – „Ukojenie” – „Skowroneczek”
  3. Hudoba Sylwia – Lasek (MOK Nowy Targ) – „Modelka” – „Skowroneczek”
  4. Jarosz Maria – Rymanów (GOK Rymanów) – „Życia mała garść” – „Patronowie Polski”
  5. Kotarba Nina – Głebokie (PM Nowy Sącz)
  6. Kovach Kamla – Uzhhorod ,Ukraina – „All in line” – „Porcelain”
  7. Król Julia – Łużna – „Ludzie gadanie” – „Śpiewajmy Alleluja, Alleluja”
  8. Mazgaj Marlena – Wola Skrzydlańska – „Szyby” – „Skowroneczek”
  9. Michalik Karolina – Lipnica Wielka (SP w Lipnicy) – „Hej jak tam piyknie” – „Miłosierdzie jest kwiatem”
  10. Nosal Justyna– (PM w Nowym Sączu)
  11. Pazdur Grzegorz – Rabka-Zdrój (PM TRIOLKI Rabka-Zdrój) – „Mięta” – „W Internecie znajdziesz link – św. Kinga”
  12. Piaskowiec Zuzanna – Jasło (ZSM nr 3 w Jaśle) – „Prawda Jedyna” – „Miłosierdzie jest kwiatem”
  13. Siwy Vanessa – Twarda (Klub Wokalisty, Krapkowicki DK) – „To Mój czas” – „Miłosierdzie jest kwiatem”
  14. Stróżak Żaklina – Rabka-Zdrój (PM TRIOLKI Rabka-Zdrój) – „Te myśli” – „Zdrowaś Mario”
  15. Tokarczyk Wiktoria – Piwniczna-Zdrój (SP nr 1 w Piwnicznej Zdroju) – „Odkryjemy miłość nieznaną” – „Miłosierdzie jest kwiatem”
  16. Wincenciak Julia – (MOK Nowy Sącz)
  17. Wocławska Milena – Sieniawa (Zajdel Studio) – „Czas nas uczy pogody” – „Patronowie Polski”
  18. Wojnarowicz Dawid – Jasło (Jasielski DK) – „Wracam do siebie” – „Skowroneczek”
  19. Zając Daria – Szczecin – „Jeszcze się tam żagiel bieli” – „Skowroneczek”

oraz następujące zespoły:

Kategoria 1 – osoby urodzone między 01.01.2009 – 31.12.2014:

  1. DUET Iza i Ola – (Jasło Jasielski DK) – „Po co i dlaczego” – „Skowroneczek”
  2. DUET SISTERS Klara i Matylda – Tarnów (SW TALENT Tarnów) – „Siedem” – „Miłosierdzie jest kwiatem”
  3. Gabriela Baci i Aleksander Oracz – (Przedszkole Sióstr Niepokalanek Nowy Sącz)
  4. Nutki – Glutki – (Muzyczne Przedszkole Nowy Sącz)
  5. Zespół ONE3 – Tarnów (PM Tarnów) – „Piosenka o pomaganiu ludziom” – „Zdrowaś Mario”

 

Kategoria 2 – osoby urodzone między 01.01.2003 – 31.12.2008:

  1. DUET Dagmara & Natalia – Tarnów (PM Tarnów) – „Masz w sobie wiarę” – „Mamo, naucz mnie być dobrym”
  2. DUET Michał Liszczenko i Yurii Voitko – Nietyszyn, Ukraina – „Hello Dolly” – „Czujesz mamo”
  3. Grupa Śpiewacza Zespołu Regionalnego SĄDECZOKI – (PM Nowy Sącz)
  4. Zespół CHWILKA – Bielsko-Biała (Bielskie CK) – „Kukułeczka” – „Śpiewajmy Alleluja, Alleluja”

Wszystkie osoby zakwalifikowane prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do środy 26 czerwca do godziny 12:00 pod numerami telefonu: 18 443 44 00 lub 605 060 388, a także mailowo: skowroneczek@promyczek.pl oraz sprawdzenie poprawności danych (repertuar, miejscowość).

Przy potwierdzaniu zgłoszenia do celów ubezpieczenia NNW należy podać dane osób przyjeżdżających na Festiwal (uczestników, opiekunów oraz osób towarzyszących):

  • imię i nazwisko
  • adres zamieszkania
  • data urodzenia, nr PESEL

UWAGA! Niepodane powyższych danych będzie skutkować brakiem ubezpieczenia dla danej osoby.
Okres ubezpieczenia NNW obejmuję wszystkie dni festiwalu od 2 do 7 lipca br.
Prosimy o potwierdzenie noclegu oraz udziału w warsztatach!

  • Akredytacja: 75 zł
  • Zespół: 150 zł
  • Laureat: (1 osoba) – warsztaty + nocleg + wyżywienie: 250 zł
    Opiekun (1 osoba do dziecka/zespołu) – warsztaty + nocleg + wyżywienie: 350 zł
  • Każda kolejna osoba towarzysząca: warsztaty + nocleg + wyżywienie: 450 zł

Opcja bez noclegu:

  • Laureat: warsztaty + wyżywienie:
  • Osoba towarzysząca: warsztaty + wyżywienie:

Wpłaty za noclegi i warsztaty uczestników oraz osób towarzyszących prosimy regulować gotówkowo w dniu rejestracji w sekretariacie festiwalu!

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o potwierdzenie udziału w warsztatach oraz noclegi (laureat + ilość osób towarzyszących). Potwierdzenia prosimy zgłaszać pod numerem telefonu: 530 791 329 lub e-mailowo: skowroneczek@promyczek.pl (Bogumiła Chmielowska).

Osoby zakwalifikowane bardzo prosimy o przesłanie swoich podkładów muzycznych w formacie plików MP3, WMA lub WAV na adres mailowy: skowroneczek@promyczek.pl do czwartku 27 czerwca do godziny 12:00 lub dostarczenie na próbie akustycznej we wtorek  2 lipca na nośnikach USB. UWAGA! Nośniki CD i DVD nie będą obsługiwane!

Solistów i zespoły zakwalifikowane podczas sądeckich eliminacji prosimy o uzupełnienie karty zgłoszenia (formularz online) oraz podanie drugiego utworu z repertuaru obowiązkowego.