Konkurs „Lachowskie śpiewanie” zgodnie z planem!

Pomimo wielu zmian jakie dotyczą organizowanych w sierpniu przez Pałac Młodzieży konkursów i wydarzeń informujemy, że konkurs „Lachowskie śpiewanie” odbędzie się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zgłoszenia można nadsyłać jeszcze do 17 sierpnia!

 To ważna informacja dla wszystkich uczestników konkursu „Lachowskie śpiewanie”. Finałowe przesłuchania odbędą się 25 sierpnia o godz. 10.00 w Pałacu Młodzieży. Należy jednak podkreślić, że w związku z wprowadzonymi ostatnio dodatkowymi obostrzeniami na terenie miasta Nowego Sącza, wydarzenie dla naszego wspólnego bezpieczeństwa odbędzie się w pełnym rygorze sanitarnym.

Prosimy wszystkich uczestników o stosowanie się do wszelkich zaleceń związanych z naszym bezpieczeństwem epidemicznym, w tym do zapewnienia we własnym zakresie maseczek i jednorazowych rękawiczek. Na terenie placówki dostępne będą także płyny dezynfekcyjne.

Szczegółowe informacje i instrukcje zostaną opublikowane na kilka dni przed finałem na stronie internetowej Pałacu Młodzieży, a także przekazane przez organizatorów przed rozpoczęciem przesłuchań w dniu finału.

 Celem pierwszej edycji Konkursu piosenki ludowej „Lachowskie śpiewanie” jest przede wszystkim pokazanie bogactwa muzyki ludowej naszego regionu, a także popularyzacja piosenki ludowej wśród dzieci i młodzieży, która wpływa też na kształtowanie muzycznej wrażliwości uczestników.

Zadaniem uczestników jest przygotowanie jednej piosenki z repertuaru Zespołu Regionalnego „Sądeczoki”, którą należy nagrać i wysłać do dnia 17.08.2020 w pliku mp4 wraz z KARTĄ ZGŁOSZENIA na adres mailowy koordynatora konkursu Barbary Sławeckiej:

Poniżej publikujemy Regulamin konkursu, a także listę utworów wraz z podkładami muzycznymi do wykorzystania.

[REGULAMIN]
[LISTA UTWORÓW]
[POBIERZ PODKŁADY MUZYCZNE]

Jury konkursowe, po przesłuchaniu nadesłanych nagrań, najlepszych wokalistów zakwalifikuje do II etapu konkursu. Lista osób, które wezmą udział w finale wydarzenia zostanie opublikowana na stronie internetowej Pałacu Młodzieży (www.palacmlodziezy.pl) do dnia 20 sierpnia 2020 r.

Zapraszamy do udziału w KONKURSIE!