Rozstrzygnięto konkurs „Moja Kartka Bożonarodzeniowa”

Po obejrzeniu kilkuset kartek świątecznych jakie napłynęły z całego kraju, jurorzy wybrali laureatów XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego wchodzącego w skład Przeglądu Działań Artystycznych „Pod skrzydłami anioła”.

Jurorzy konkursu plastycznego w składzie:

  1. Anna Filipek Józefiak – artysta plastyk
  2. Magdalena Fajfer – artysta plastyk, grafik, nauczyciel plastyki, Katolickie Liceum Plastyczne w Nowym Sączu
  3. Tadeusz Ciemierkiewicz – artysta plastyk
  4. Anna Skierska – Jurczak – artysta plastyk, koordynator konkursu z Pałacu Młodzieży

przyznali 18 nagród i 43 wyróżnienia w następujących kategoriach:

KATEGORIA: DZIECI I MŁODZIEŻ Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

 Nagrody:

I miejsce ex aequo:

  • Mateusz Grucela, Specjalny Ośrodek Wychowawczy Zgromadzenia Sióstr Felicjanek
  • Hanna Hajduk, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  • Natalia Nalepa, Szkoła Podstawowa w Stroniu

Wyróżnienia:

  1. Agnieszka Tomyślak, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  2. Bartosz Gawlik, Specjalny Ośrodek Wychowawczy Zgromadzenia Sióstr Felicjanek
  3. Michał Wnęk, Specjalny Ośrodek Wychowawczy Zgromadzenia Sióstr Felicjanek
  4. Dominik Grucela, Specjalny Ośrodek Wychowawczy Zgromadzenia Sióstr Felicjanek
  5. Mariola Smaga, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  6. Paulina Serafin, Szkoła Podstawowa w Pisarzowej
  7. Aleksandra Hronowska, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  8. Anna Kosiór, WTZ „Nadzieja”, Nowy Sącz
  9. Rafał Cięciwa, Szkoła Specjalna nr 5 w Nowym Sączu
  10. Michał Wójtowicz, Szkoła Specjalna nr 5 w Nowym Sączu

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA

Nagrody:

I miejsce ex aequo:

  • Magdalena Zgrzebiak, Zespół Przedszkoli w Nowym Sączu
  • Vivianna Michałowska, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  • Oliwia Wańczyk, Gminne Przedszkole w Brzeznej

Wyróżnienia:

  1. Emilia Lipiec, Przedszkole Sióstr Felicjanek
  2. Joanna Postułka, Przedszkole Sióstr Felicjanek
  3. Maksymilian Jasiński, Zespół Przedszkoli w N. Sączu
  4. Lena Stanisz, Gminne Przedszkole w Brzeznej
  5. Franciszek Daniel, Gminne Przedszkole w Brzeznej
  6. Emilia Wójs, Przedszkole Niepubliczne „Wesołe Skrzaty”
  7. Jan Szewczyk, Niepubliczne Przedszkole „Danapis”
  8. Emilia Ogar, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  9. Jeremi Gumulak, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  10. Maja Siedlarz, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  11. Michał Sadowski, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  12. Dawid Kornas, Szkoła Podstawowa nr 2 Przyszowa
  13. Adela Papużyńska, Szkoła Podstawowa nr 2 Przyszowa

KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA

Nagrody:

I miejsce ex aequo:

  • Agata Gabryś, Oświęcimskie Centrum Kultury
  • Nina Cabała, Szkoła Podstawowa w Żbikowicach
  • Eliza Cabała, Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu
  • Zuzanna Szczurek, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  • Zuzanna Cempa, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  • Karolina Rosiek, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  • Tomasz Gwóźdź, Pałac Młodzieży Nowym Sączu
  • Amelia Serafin, Szkoła Podstawowa w Pisarzowej
  • Natalia Kościółek, Szkoła Podstawowa w Rdziostowie

Wyróżnienia:

  1. Nikola Janusz, SP nr 15 w Nowym Sączu
  2. Zofia Biel, SP nr 15 w Nowym Sączu
  3. Stanisław Szafrański, SP w Lipnicy Wielkiej
  4. Agata Szczepanek, SP w Lipnicy Wielkiej
  5. Maja Zajas, Oświęcimskie Centrum Kultury
  6. Agata Krawczyk, Oświęcimskie Centrum Kultury
  7. Aleksandra Sobczuk, Oświęcimskie Centrum Kultury
  8. Maria Dzięgiel, SP w Stroniu
  9. Anna Brońska, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  10. Krystian Gajdosz, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  11. Franciszek Szewczyk, Zespół Szkół Akademickich w Nowym Sączu
  12. Nikodem Górski, SP w Pisarzowej
  13. Amelia Serafin, SP w Pisarzowej
  14. Weronika Wolinik, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  15. Mateusz Talar, SP w Jadamwoli

KATEGORIA: SZKOŁA PONADPODSTAWOWA

Nagrody:

I miejsce ex aequo:

  • Paulina Mikulec, LO w Starym Sączu
  • Maksymilian Szewczyk, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  • Daria Gruca, Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu

Wyróżnienia:

  1. Natalia Cempa, ZS nr 2 im. Sybiraków, Nowy Sącz
  2. Karolina Dudek, ZS w Starym Sączu
  3. Paulina Wiktor, ZS nr 2 im. Sybiraków, Nowy Sącz
  4. Dominika Święs, ZS nr 2 im. Sybiraków, Nowy Sącz
  5. Karolina Hryc, ZS nr 2 im. Sybiraków, Nowy Sącz

Zapraszamy laureatów nagród po odbiór dyplomów i nagród do Firmy WIŚNIOWSKI w najbliższą sobotę 11 grudnia o godz. 10.00.

UWAGA – LAUREACI KONKURSÓW „POD SKRZYDŁAMI ANIOŁA”

Laureaci nagród w konkursie plastycznym „Moja kartka bożonarodzeniowa” oraz konkursie piosenki „Anielska Nutka” proszeni są o przyjazd do Firmy WIŚNIOWSKI , Wielogłowy 153 w sobotę 11 grudnia między godz. 9.30 a 10.00.

Pojazdy należy zaparkować na parkingu głównym Z1.

Prosimy o podejście do tymczasowej recepcji w celu zgłoszenia swojej obecności.

W tym celu, opiekunowie laureatów powinni okazać dokument tożsamości. Każdy uczestnik może przyjechać pod opieką tylko jednej osoby dorosłej. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią w sali wystawienniczej FIRMY WIŚNIOWSKI w czasie uroczystości może przebywać tylko 50 osób. Na terenie Firmy obowiązuje maseczka zakrywająca usta i nos.

Na miejscu będziemy informować Państwa o dalszej komunikacji.

W związku z powyższym, osoby wyróżnione w konkursie „Moja Kartka Bożonarodzeniowa” zapraszamy do Pałacu Młodzieży w sobotę 18 grudnia w godzinach 9.00 – 12.00. Prosimy o kontakt z koordynatorką konkursu panią Anną Skierską-Jurczak (Pałac Młodzieży, Rynek 14, sala nr 12, I piętro).

Osoby wyróżnione w konkursie wokalnym „Anielska Nutka” zapraszamy do Pałacu Młodzieży w czwartek 16 grudnia w godzinach 15.00 – 18.00. Prosimy o kontakt z koordynatorką konkursu panią Urszulą Baziak.