Ruszył drugi miesiąc akcji „Bezpieczne Wakacje”

Na kolejne wakacyjne tygodnie Pałac Młodzieży przygotował całkiem nowe warsztaty. Mogą wziąć w nich udział młodzi Sądeczanie, którzy wakacje spędzają w domach. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 12:30.

W sierpniu coś dla siebie znajdą fani malowania, rysowania, odkrywania nowinek komputerowych, gry na gitarze, czy gry w szachy. To tylko niektóre z propozycji, jakie na najbliższe tygodnie przygotował Pałac Młodzieży. Placówka, jak co roku przyłączyła się do akcji „Bezpieczne Wakacje”, którą koordynuje Urząd Miasta Nowego Sącza.

Zajęcia organizowane będą do 26 sierpnia i mogą brać w nich udział dzieci i młodzież w wieku od 5 do 20 lat. Sporym zainteresowaniem cieszą się warsztaty w pracowni komputerowej, gdzie najmłodsi mogą poznać różne programy komputerowe, a także spróbować swoich sił w pracy z drukarką 3D. Nie brakuje również warsztatów ruchowych i nauki tańców narodowych różnych krajów. Chętni mogą wziąć udział w zajęciach tworzenia biżuterii użytkowej albo dowiedzieć się nieco więcej na temat sztuki pięknego pisania, czyli kaligrafii.

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez portal internetowy https://bezpiecznewakacje.nowysacz.pl/