Forma zajęć |
Nauczyciel |
Adres e-mail |
Dział |
Ceramika |
Violetta Rola |
v.rola@palacmlodziezy.pl |
Dział Plastyczny |
Ceramika |
Olga Głuc |
o.gluc@palacmlodziezy.pl |
Dział Plastyczny |
Ceramika Malowanie na szkle, tkaninach |
Elżbieta Barciszewska-Kozioł |
e.barciszewskakoziol@palacmlodziezy.pl |
Dział Plastyczny |
Malarstwo olejne Akwarele |
Antoni Reszkiewicz |
a.reszkiewicz@palacmlodziezy.pl |
Dział Plastyczny |
Pastele i techniki zdobnicze Malarstwo historyczne |
Renata Kubiesza |
r.kubiesza@palacmlodziezy.pl |
Dział Plastyczny |
Malarstwo i rysunek |
Beata Płaneta |
b.planeta@palacmlodziezy.pl |
Dział Plastyczny |
Tkactwo, batik Moda i wzornictwo Akwarele i rysunek |
Anna Skierska-Jurczak |
a.skierskajurczak@palacmlodziezy.pl |
Dział Plastyczny |
Grafika warsztatowa Kaligrafia |
Agata Rolka |
a.rolka@palacmlodziezy.pl |
Dział Plastyczny |
Plastyka Scenografia |
Małgorzata Gromala |
m.gromala@palacmlodziezy.pl |
Dział Plastyczny |
Koło Miłośników Języka Angielskiego i Kultury Krajów Angielskiego Obszaru Językowego |
Lucyna Urbańska |
l.urbanska@palacmlodziezy.pl |
Dział Promocji i Kultury |
Informatyka Filmy i animacja Grafika i fotografia Druk 3D |
Paweł Gutowski |
p.gutowski@palacmlodziezy.pl |
Dział Promocji i Kultury |
Dziennikarstwo prasowe Wolontariat |
Krzysztof Witowski |
k.witowski@palacmlodziezy.pl |
Dział Promocji i Kultury |
Dziennikarstwo prasowe, radiowe internetowe |
Michał Rejduch |
m.rejduch@palacmlodziezy.pl |
Dział Promocji i Kultury |
Teatr muzyczny ABC wokalisty i aktora Grupa wokalno -taneczna „Nutki Malutki” |
Agnieszka Basiaga |
a.basiaga@palacmlodziezy.pl |
Dział Promocji i Kultury |
Teatr historyczny Teatr Jednego Słowa Zajęcia artystyczne „Bohater mojej książki” |
Anna Łukasik |
a.lukasik@palacmlodziezy.pl |
Dział Promocji i Kultury |
Modelarstwo kartonowe |
Łukasz Workiewicz |
l.workiewicz@palacmlodziezy.pl |
Dział Promocji i Kultury |
Szachy dla dzieci i młodzieży |
Piotr Widła |
p.widla@palacmlodziezy.pl |
Dział Promocji i Kultury |
Balet dla dzieci i młodzieży |
Urszula Baziak |
u.baziak@palacmlodziezy.pl |
Dział Muzyki i Tańca |
Zespół wokalno-taneczny „Promyczki Dobra” |
dyr Milenia Małecka-Rogal |
m.maleckarogal@palacmlodziezy.pl |
Dział Muzyki i Tańca |
Zespół wokalno-taneczny „Promyczki Dobra” |
ks. Andrzej Mulka |
a.mulka@palacmlodziezy.pl |
Dział Muzyki i Tańca |
Zajęcia wokalne Studio Piosenki |
Dorota Szymbara |
d.szymbara@palacmlodziezy.pl |
Dział Muzyki i Tańca |
Nauka gry na gitarze klasycznej i elektrycznej |
Paweł Nieć |
p.niec@palacmlodziezy.pl |
Dział Muzyki i Tańca |
Formacje taneczne: „Pompon Team” „Pomponiki” „Color Dance Around” „Poleczka” |
Dorota Gwiżdż |
d.gwizdz@palacmlodziezy.pl |
Dział Muzyki i Tańca |
Break-dance Hip-hop Akrobatyczna grupa taneczna |
Sławomir Dobosz |
s.dobosz@palacmlodziezy.pl |
Dział Muzyki i Tańca |
Zespół
akrobatyczny |
Piotr Dobosz |
p.dobosz@palacmlodziezy.pl |
Dział Muzyki i Tańca |
Teatr muzyczny Zespół śpiewu klasycznego |
Joanna Albrzykowska-Clifford |
j.albrzykowskaclifford@palacmlodziezy.pl |
Dział Muzyki i Tańca |
Zespół regionalny „Sądeczoki”- grupa reprezentacyjna |
Barbara Sławecka |
b.slawecka@palacmlodziezy.pl |
Dział Folkloru i Tradycji |
Zespół regionalny „Sądeczoki” - grupy starsze |
Marlena Bulanda |
m.bulanda@palacmlodziezy.pl |
Dział Folkloru i Tradycji |
Zespół regionalny „Sądeczoki” - grupa młodsza, rytmika i taniec |
Małgorzata Grodzka-Kądziołka |
m.grodzkakadziolka@palacmlodziezy.pl |
Dział Folkloru i Tradycji |
Zajęcia wokalne zespołu „Sądeczoki” |
Joanna Bodziony |
j.bodziony@palacmlodziezy.pl |
Dział Folkloru i Tradycji |
Nauka gry na skrzypcach |
Agnieszka Gawlik |
a.gawlik@palacmlodziezy.pl |
Dział Folkloru i Tradycji |
Nauka gry na skrzypcach |
Gabriela Stanny |
g.stanny@palacmlodziezy.pl |
Dział Folkloru i Tradycji |
Nauka gry na trąbce |
Arkadiusz Lipień |
a.lipien@palacmlodziezy.pl |
Dział Folkloru i Tradycji |
Nauka gry na klarnecie |
Krzysztof Repetowski |
k.repetowski@palacmlodziezy.pl |
Dział Folkloru i Tradycji |