Znamy finalistów konkursu „Moja Kartka Bożonarodzeniowa”

Po obejrzeniu kilkuset kartek świątecznych jakie napłynęły z całego kraju, jurorzy wybrali laureatów XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego wchodzącego w skład Przeglądu Działań Artystycznych „Pod skrzydłami anioła”.

Komisja oceniająca w składzie:

  • Magdalena Mordarska – mgr sztuki, nauczyciel Katolickiego Liceum Sztuk Plastycznych w
    Nowym Sączu
  • Anna Filipek – Józefiak – mgr sztuki
  • Karolina Wierzbicka – nauczyciel z Zespołu Szkół Specjalnych nr 5  w Nowym Sączu
  • koordynatorzy konkursu: mgr sztuki Anna Skierska – Jurczak, mgr Wioleta Michałowska

przyznała nagrody i wyróżnienia następującym uczestnikom:

KATEGORIA: DZIECI I MŁODZIEŻ Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ, BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH

  1. Martyna Gruca; lat 11; MCK Sokół w Nowym Sączu
  2. Krzysztof Jędrzejek; lat 6; SP im. Ks. Józefa Górszczyka w Pisarzowej
  3. Natalia Waśko; lat 15; SP nr 6 w Nowym Sączu
  4. Wiktoria Rolka; lat 15; SP nr 6 w Nowym Sączu
  5. Daniel Głowacki; lat 17; SP nr 6 w Nowym Sączu
  6. Maria Twardowska; lat 12; Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  7. Vanessa Fyda; lat 17; SP nr 6 w Nowym Sączu
  8. Sebastian Duchnik; lat 9; SP im. Władysława Reymonta w Pasierbcu
  9. Aleksandra Hronowska; lat 23; Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  10. Emilia Piróg; lat 9; SP im. Ks. Józefa Górszczyka w Pisarzowej
  11. Damian Rosiek; lat 15; SP im. Ks. Józefa Górszczyka w Pisarzowej
  12. Stanisław Tabiasz; lat 6; SP nr 2 Zygmunta Krasińskiego w Siekierczynie
  13. Mariola Smaga; lat 27; Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  14. Gabriela Górka; lat 11; SP im. Józefa Marka w Tymbarku
  15. Maksymilian Zygmunt; lat 25; Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  16. Paulina Serafin; lat 15; SP im. Ks. Józefa Górszczyka w Pisarzowej
  17. Michał Pulit; lat 19; Pałac Młodzieży w Nowym Sącz

KATEGORIA: PRZEDSZKOLE

Nagroda I – Vivianna Michałowska; lat 6; Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
Nagroda II – Franciszek Stefański ; lat 6; Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
Nagroda III- Gabriela Pasiut; lat 6; Gminne Przedszkole w Brzeznej

Wyróżnienia:

  1. Radosław Jakubowiec; lat 5; Niepubliczne Przedszkole DANAPIS
  2. Zuzanna Czapiga; lat 6; Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi
  3. Martyna Kożuch; lat 6; Gminne Przedszkole w Brzeznej
  4. Ola Sobas; lat 6; Oświęcimskie Centrum Kultury
  5. Amelia Szkarłat; lat 6; Przedszkole Niepubliczne Sióstr Felicjanek w Nowym Sączu
  6. Milena Leśniak; lat 6; praca indywidualna
  7. Hanna Dynowska; lat 6, Gminne Przedszkole w Brzeznej
  8. Marcel Laskowski; lat 5; Niepubliczne Przedszkole DANAPIS
  9. Dominik Florek, lat 6; Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Nowym Sączu
  10. Zuzanna Dziurny, lat 5; Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łosiu
  11. Barbara Sekuła, lat 5; Przedszkole Niepubliczne „Wesołe Skrzaty”
  12. Mateusz Szczerba, lat 6; Gminne Przedszkole w Brzeznej
  13. Michał Bodziony, lat 6; Katolickie Przedszkole Niepubliczne im. Świętej Rodziny w Nowym Sączu
  14. Emilia Nowak, lat 5, Katolickie Przedszkole Niepubliczne im. świętej Rodziny w Nowym Sączu
  15. Laura Sowa, lat 6, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  16. Józef Grybel, lat 6; Przedszkole Niepubliczne „Wesołe Skrzaty”
  17. Zofia Gąsienica, lat 6; Przedszkole Niepubliczne „Wesołe Skrzaty”

KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA

Nagroda I ex aequo: Hanna Kańka; lat 14; Szkoła Podstawowa w Piekarach
Kinga Pyszna; lat 13; Szkoła Podstawowa w Mordarce
Szymon Kłębczyk; lat 14; Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, Nowy Sącz
Mario Sabino; lat 11; Pałac Młodzieży w Nowym Sączu

Wyróżnienia:

  1. Hubert Kańka, lat 13; Szkoła Podstawowa w Piekarach
  2. Karol Milewski; lat 11; Akademicka Szkoła Podstawowa, Nowy Sącz
  3. Aleksandra Sobczuk; lat 12; Oświęcimskie Centrum Kultury
  4. Maja Zajas; lat 10; Oświęcimskie Centrum Kultury
  5. Klaudia Pac; lat 13; SP w Piekarach
  6. Amelia Galos; lat 8; SP w Piekarach
  7. Amelia Kopera; lat 11; Centrum Kultury w Gdowie
  8. Milena Zabdyr; lat 14; Centrum Kultury w Gdowie
  9. Natalia Substelna; lat 11 Centrum Kultury w Gdowie
  10. Filip Kądziołka; lat 12; Pałac Młodzieży, Nowy Sącz
  11. Antoni Bodziony; lat 11; SP w Młyńczyskach
  12. Łucja Fajks; lat 10; ZPP-Centrum Wspierania Uzdolnień, Jelenia Góra
  13. Zofia Kostrzewa; lat 7; ZSP nr 1 w Ptaszkowej
  14. Martyna Petryla; lat 7; ZSP nr 1 w Ptaszkowej
  15. Karolina Rogowska; lat 10; SP im. Bolesława Chrobrego, Nowy Sącz
  16. Wiktoria Groń; lat 10; Dom Kultury, Jelna
  17. Blanka Rembiasz; lat 8; Dom Kultury, Jelna
  18. Marysia Dzięgiel, lat 10; Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  19. Amelka Małek; lat 10; Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  20. Aleksandra Janur; lat 8; Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  21. Izabela Leszczyńska, lat 8; Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  22. Alicja Lubińska; lat 8; Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  23. Magdalena Nieć; lat 9; Pałac Młodzieży w Nowym Sączu

KATEGORIA: SZKOŁA PONADPODSTAWOWA

Nagroda I ex aequo: Zuzanna Cempa, lat 15; I LO, Nowy Sącz
Wiktoria Czyżycka, lat 16; Oświęcimskie Centrum Kultury
Martyna Hryncyszyn, lat 16; Oświęcimskie Centrum Kultury
Karolina Hryc; lat 16; Zespół Szkół nr 2, Nowy Sącz

Wyróżnienia:

  1. Weronika Szojda; lat 15; Oświęcimskie Centrum Kultury
  2. Julia Mróz; lat 14; I LO, Nowy Sącz
  3. Justyna Klimczak; lat 17; Jastrzębik
  4. Dominika Zaczyk; lat 15; Pałac Młodzieży, Nowy Sącz

Finał konkursu odbędzie się w siedzibie Firmy WIŚNIOWSKI, Wielogłowy 153 w najbliższą sobotę 3 grudnia o godz. 10.00. Zapraszamy wszystkich laureatów konkursu po odbiór dyplomów i nagród.

Pojazdy należy zaparkować na parkingu głównym Z1, przejście do sali przez oszklony łącznik.

Osoby towarzyszące proszone będą o podanie wskazanych cyfr PESEL.