Skowroneczek – lista osób zakwalifikowanych do przesłuchań finałowych

Bardzo prosimy o zapoznanie się z listą finalistów i potwierdzenie udziału w przesłuchaniach finałowych oraz warsztatach artystycznych do 31 lipca 2021 r. Można skorzystać z załączonego poniżej linku do formularza lub potwierdzić udział telefonicznie: 18 4434400, 605 060 388.

LINK DO POTWIERDZENIA UDZIAŁU W PRZESŁUCHANIACH FINAŁOWYCH:
https://tiny.pl/9xtbc

Osoby biorące udział w warsztatach będą miały zapewnioną opiekę instruktorów Pałacu Młodzieży, dlatego opiekunowie i osoby towarzyszące będą zapisywane w miarę wolnych miejsc w internacie. Istnieje również możliwość dojeżdżania na warsztaty, bez korzystania z noclegów, opłacamy tylko obiady i wyjazdy na wycieczki.

Lista osób zakwalifikowanych do przesłuchań finałowych

W trakcie sądeckich eliminacji do Festiwalu SKOWRONECZEK oraz po przesłuchaniu nadesłanych nagrań, jury w składzie: Renata Kurzeja – nauczyciel muzyki w Katolickiej Szkole Muzycznej w Nowym Sączu, Urszula Baziak – nauczyciel muzyki i choreograf w Pałacu Młodzieży, Marcin Królikiewicz – muzyk, dyrektor Niepublicznego Przedszkola Muzycznego „Kraina Marzeń”, ks. Andrzej Mulka – dyrektor Wydawnictwa Diecezji Tarnowskiej „Promyczek”, zakwalifikowało do finału XVIII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek” następujące osoby w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Kategoria I:  do 8. roku życia. Uczestnicy urodzeni pomiędzy 01.01.2013 do 31.12.2016r.

  1. Adamowicz Gabriel – Wola Rzędzińska
  2. Baran Anna – Nowy Sącz
  3. Borońska Roksana – Otałęż
  4. Bułhak Wiktoria – Tuliłów
  5. Dziuba Mirosława – Tarnów
  6. Koźlik Zuzanna – Pilzno
  7. Kraszewska Zofia – Cieszyn
  8. Krawczyk Natalia – Zabrze
  9. Kuch Oliwia – Rzeszów
  10. Kucharczyk Alicja- Mszana Dolna
  11. Lavrukaitye Sabina – Stare Troki/Litwa
  12. Łakomy Antonina – Koszyce Wielkie
  13. Mrowca-Kuscorz Barbara – Zakopane
  14. Nawalaniec Wiktoria – Siekierczyna
  15. Stypuła Anna – Młynne k. Limanowej
  16. Zabrzeska Aleksandra – Nowy Sącz
  17. Zięba Hubert – Nowy Sącz
  18. Zygadło Rita – Łącko

Kategoria II: 9 – 11 lat – Uczestnicy urodzeni pomiędzy 01.01.2010 do 31.12.2012r.

  1. Adamowicz Mikołaj – Wola Rzędzińska
  2. Faron Wojciech – Krynica-Zdrój
  3. Gniadek Gabriela – Wojnicz
  4. Gocek Barbara – Nowy Sącz
  5. Jasińska Karolina – Nowy Sącz
  6. Knapik Paulina – Sarnów
  7. Kowalczyk Michał – Chojnów
  8. Kraszewska Antonina – Cieszyn
  9. Krzysztoń Agata – Janów Lubelski
  10. Kurnal Julia – Ziempniów
  11. Lis Laura – Limanowa
  12. Majszyk Gabriela – Mińsk Mazowiecki
  13. Małodzińska Anna – Padew Narodowa
  14. Marchacz Antonina – Podole-Górowa
  15. Mężyk Aleksandra – Nowy Sącz
  16. Maryon Anna – Kalwaria Zebrzydowska
  17. Przetacznik Amelia – Krynica-Zdrój
  18. Rębisz Magdalena – Róża
  19. Stefanowska Alicja – Wrocław
  20. Sitko Hanna – Nowy Sącz
  21. Suzgun Eliza – Stary Dwór
  22. Tokarz Luiza – Nowy Sącz
  23. Wiktorowska Katarzyna – Nowy Sącz
  24. Wydro Maja – Wola Rzędzińska

Kategoria III: 12 – 13 lat – Uczestnicy urodzeni pomiędzy 01.01.2008 do 31.12.2009r.

  1. Baran Nikola – Nowy Sącz
  2. Bora Julia – Jasło
  3. Brzezińska Monika – Gdynia
  4. Bułhak Dominika – Tuliłów
  5. Chatała Szymon – Rzuchowa
  6. Cossu Alice – Rzym/Włochy
  7. Gizicki Krystian – Nowy Sącz
  8. Góra Julia – Dąbrowa Górnicza
  9. Hanula Ewelina – Jasłow
  10. Jakubiec Elena – Rzeszów
  11. Klima Piotr – Katowice
  12. Kowalska Milena – Podegrodzie
  13. Kukurova Linda – Janáčkova/Słowacja
  14. Madzia Paweł – Nowy Sącz
  15. Masier Blanka – Kraków
  16. Maślanka Maja – Piwniczna-Zdrój
  17. Ochwat Zofia – Nowy Sącz
  18. Oroń Amelia – Kraków
  19. Piekarz Kinga – Krzyszkowice
  20. Piotrowska Antonina- Rzeszów
  21. Sieńkowska Aleksandra – Jasło
  22. Starzec Emilia – Jasło
  23. Wsół Patrycja – Rzeszów
  24. Ziobrowska Wiktoria – Krynica-Zdrój

Kategoria IV: 14 – 16 lat – Uczestnicy urodzeni pomiędzy 01.01.2005 do 31.12.2007r.

  1. Boczarska Ewelina – Nowy Sącz
  2. Dębska Weronika – Jasło
  3. Duda Olena – Lwów/ Ukraina
  4. Gacek Igor – Jasło
  5. Gromniak Dagmara – Tarnów
  6. Gurgul Emilia – Nowy Sącz
  7. Kmieć Gabriela – Tarnów
  8. Kos Viktoria – Żytomierz/Ukraina
  9. Kowalczyk Łucja – Siekierczyna
  10. Kubacka Zuzanna – Czarne Błoto
  11. Laurukaityte Klaudija – Stare Troki/Litwa
  12. Lorenzo Karol Silvestrii – Rzym/Włochy
  13. Majda Mikołaj – Jasło
  14. Marselal Elisa – Rzym/Włochy
  15. Mazur Oktawia – Mainz/Niemcy
  16. Michalik Karolina – Lipnica Wielka
  17. Mrowca-Kuscorz Urszula – Zakopane
  18. Niemczura Oliwia – Rzeszów
  19. Pel Katarzyna – Lwów/ Ukraina
  20. Ryznar Wiktoria – Jasło
  21. Stanoch Zuzanna – Głowaczowa
  22. Świątkowska Wiktoria – Krynica Zdrój
  23. Wincenciak Julia – Nowy Sącz
  24. Wiśniewska Weronika – Zgierz
  25. Wnęk Aleksandra – Zagorzyn
  26. Woja Wiktoria – Przeworsk
  27. Wojnarowicz Dawid – Jasło

LINK DO POTWIERDZENIA UDZIAŁU W PRZESŁUCHANIACH FINAŁOWYCH:
https://tiny.pl/9xtbc