Podsumowanie roku szkolnego w Pałacu i zapisy na rok 2022/2023

Kto jeszcze nie widział wystawy „Cacko z dziurką”, a chce się przekonać czym zajmują się i jakie cuda tworzą dzieci i młodzież w pracowniach plastycznych Pałacu Młodzieży, ma możliwość zwiedzenia wystawy na Galerii im. Stanisława Szafrana jeszcze do połowy sierpnia.

Oprócz otwarcia wystawy, 10 czerwca podczas Dnia Otwartych Drzwi w Pałacu Młodzieży zaprezentowały się również koła teatralne, wokalne, instrumentalne i taneczne. Pokazy były próbką tego, co dzieci i młodzież ćwiczą i tworzą na zajęciach przez cały rok. Widowisko wraz z wystawą prac plastycznych prezentowało niejako efekt prac wieńczących rok szkolny. A wszystko po to by zachęcić do uczestnictwa w zajęciach w roku szkolnym 2022/2023. Nowych deklaracji uczestnictwa spłynęło już do nas nie mało. Gdyby ktoś jeszcze chciał się zapisać informujemy, że wniosek o przyjęcie do Pałacu Młodzieży można złożyć na dwa sposoby:

  • w formie papierowej w Pałacu Młodzieży,
  • drogą elektroniczną poprzez wypełnienie i odesłanie DEKLARACJI na adres e-mail nauczyciela prowadzącego dane zajęcia (adres dostępny w zakładce DZIAŁY przy nazwisku każdego nauczyciela na stronie internetowej Pałacu).

Wszystkie szczegóły dotyczące rekrutacji za zajęcia na nowy rok szkolny dostępne są na naszej stronie w zakładce REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2022/23 po prawej stronie.

Jeśli kogoś z nami nie było na Dniu Otwartym zostawiamy kilka zdjęć obrazujących tylko niektóre z talentów ćwiczonych w Pałacu przez młodych artystów.

Dziękujemy za liczny udział w Dniu Otwartych Drzwi Pałacu Młodzieży i zachęcamy do zapisów na rok szkolny 2022/2023.